Güncelleme: 07 Nisan 2015 12:58:21

İngilizceyi Sevdirecek Online Eğitim 23 Nisan Hediyesi

LinguaLeo’nun “Çocuklar için İngilizce” kursu ile çocuklar İngilizceyi eğlenerek öğrenecek


Oyun şeklinde kurgulanmış interaktif içeriğiyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir günlük aktiviteye dönüştüren dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel bir kampanya ile kutluyor. LinguaLeo, Nisan ayı boyunca LinguaLeo’da Gold üyelik satın alanlara, çocukların sıkılmadan ve eğlenerek İngilizce öğrenmesini amaçlayan “Çocuklar için İngilizce” kursunu hediye edecek. “Çocuklar için İngilizce” kursunda çocuklar; şarkılarla, resimlerle ve eğlenceli alıştırmalarla eğlence dolu bir eğitim deneyimi yaşıyor.

Farklı ilgi alanlarına ve hedeflere özel kişiselleştirilmiş içerikleriyle 7’den 70’e herkesin İngilizceyi kolayca öğrenmesini sağlayan dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel bir kampanya hazırladı. LinguaLeo'ya ücretsiz üye olmak ve İngilizce öğrenmek mümkün.

LinguaLeo’nun oyun kurgusuyla hazırlanmış interaktif platformunda çocuklar; şarkılarla, resimlerle ve eğlenceli alıştırmalarla İngilizcenin zengin dünyasıyla tanışıyor. “Alfabeyi öğren”, “Ailem ve evcil hayvanlarım” ve “Duygular” gibi farklı alıştırmalar sayesinde, eğlence dolu bir eğitim deneyimi yaşıyor.

Herkese özel İngilizce eğitimi

İngilizce eğitiminde geleneksel kalıpları yıkan dijital İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, öğrencilerden farklı sektörlerde çalışanlara, ev kadınlarından emeklilere İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek isteyen herkesin hedefine hızlıca ulaşmasını sağlıyor.

“Çocuklar için İngilizce” kursunun yanı sıra “Turistler için İngilizce, Futbolseverler için İngilizce, Startup’lar için İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL ve IELTS kursları” gibi farklı konulardaki kursları da LinguaLeo’a bulmak mümkün. LinguaLeo, ayrıca kelime ezberleme aktiviteleri, TED konuşmalarının altyazılı videoları, eğitici oyunlar, müzikler, kitaplar ve farklı ilgi alanları için birçok farklı etkinliği içinde barındırıyor.

 

Yarıyıl tatilinde perde çocuklar...
18 milyon öğrenci için bugün tat...
Geleceğin gazetecileri KidZania ...
Tuvalet Alışkanlığı Eğitimi Ne Z...
1.Çocuk Kitapları Şenliği 22-23 ...
HAYDİ ÇOCUKLAR SARIYER'E...
Tavasiev öğrencilerinin resim se...
100 Çocuk 1000 Renk!...
BU ŞENLİK TAM SENLİK...
Kocaeli’den dünyaya kardeşlik me...
Çocuk parkındaki mikroplara dikk...
Eyüp 9. Çocuk Şenliği başlıyor...
Kidztival Çocuk Festivali başlıy...
Nilüfer Devecigil'den Bir Bağlan...
İstanbul Gravürleri Atölye ve Se...
Gerçekliğe yalnızca masallar mey...
DEFTERLERDE İLKBAHAR ÇİÇEKLERİ…...
Çocuğunuzla doğru iletişim kurab...
Jelibon'dan tüm çocuklara sanat ...
Minik Kahramanlar, Hayvanların Ç...
Çocuklarda iki ve üç yaş dönemi ...
Çocuklarda yüksek ateş nasıl düş...
Anne bebek çocuk festivali İBS b...
Sindy Okullu Oldu...
"Kekeleyen çocuk genelde daha ze...